Sõita saab nii klassika- kui vabatehnikas. Rajad on valgustatud kella 20:00-ni.

Avatud on  väga hea kvaliteediga, lumekahuritega toodetud lumest ehitatud, võistlusrajad  kuni 3,75 km.

Looduslikul lumel on avatud Vana lasketiiru, kergema reljeefiga 3 km pikkune suusarada ja põhjad alla  sõidetud ülejäänud radadel.

Tehvandi matkarada on avatud Tehvandi hotellist Otepää linnamäe poole ja tagasi.

Tehvandi hotelli ees, Neljakasemäel, on avatud kelgumägi. Kelgumägi on valgustatud kella 20:00-ni.

Tehvandi Disc golf park suvine rada on suletud ja korvid teisaldatud. Mängimiseks jääb avatuks talvine rada, mis algab ja lõpeb Tehvandi hotelli juures ja kulgeb Otepää linnamäe poole.

TÄHELEPANU!!!

Seoses Tehvandi suusaradadel toimuvate erinevate võistlustega on suusaradade kasutamine kuni aastavahetuseni ja uue aasta alguses piiratud järgnevalt:

28 – 29.12 - Eesti meistrivõistlused laskesuusatamises, kella 8:00 – 16:00 on treeninguteks suletud laskesuusastaadion, lasketiir ja Tehvandi võistlusrajad. Vana lasketiiru ring on avatud. Parkida on võimalik maratoniraja parklas.

30.12 – Eesti meistrivõistlused kahevõistluses, kella 14:00 – 17:00 on treeninguteks suletud laskesuusastaadion, lasketiir ja 2,5 km suusarada. Vana lasketiiru ring on avatud.

04.-05.01 – Murdmaasuusatamise Eesti meistrivõistlused, kella 9:00 – 18:00 on treeninguteks suletud Tehvandi staadion ja suusatamise võistlusrajad. Staadioni lasketiir ja vana lasketiiru suusarada on avatud.

06.01 – Laskesuusatamise õhkrelva sari Even Tudebergi auhindadele, kella 9:00 – 16:00 on treeninguteks suletud laskesuusastaadion, võistlusrajad ja staadioni lasketiir. Vana lasketiiru ring ilma laskesuusastaadionita on avatud.

07.01 – „Eesti gaas“ noortesari laskesuusatamises, 8:00 – 16:00 on treeninguteks suletud laskesuusastaadion, lasketiir ja Tehvandi võistlusrajad. Vana lasketiiru ring on avatud. Parkida on võimalik maratoniraja parklas

Ansomäe lasketiir on avatud.