Rullsuusatamise treeningrada

6,2 km rullsuusarada algab staadioni lasketiirust. Rada on tähistatud sõidusuundasid näitavate ja keelavate liiklusmärkidega ja teetähistustega asfaldil. Rada tohib kasutada sõitmiseks ainult õiges, tähistatud sõidusuunas. Rajal on km. tähised, mis näitavad läbitud kilomeetreid. Rajale pääseb Tehvandi peahoone ülemise parkla staadionipoolsest otsast hooldemaja värava kõrvalt või lasketiiru staadionilt. Rullsuusarada on raske reljeefiga, raskete tõusude ja keeruliste ohtlike laskumistega ning on mõeldud kasutamiseks ainult rullsuusatamises treeninguteks hästitreenitud ja kogenud sportlastele.

Ühendatud rajalõigud koos staadioniga võimaldavad kasutada treeninguteks ja võistlusteks tähistatud 1,3 km, 2km, 2,5 km, 3,3 km, 4 km, 5 km ja 6,2 km rullsuusaradasid.

Tehvandi Spordikeskus soovitab kindlasti kasutada treeningutel kaitsekiivrit ja muid kaitsevahendeid. Keelatud on raja kasutamine rullsuusatamise algõppe teostamiseks.

Rullsuusarajal on keelatud liikuda jalgsi, jalgrataste ja rulluiskudega. Rulluisutajatele on kasutamiseks mõeldud staadionilt kuni vana rajani kulgev tähistatud 1,3 km rada.

Rulluisu- ja jalgrattatreeningute korraldamiseks on vajalik eelnev kirjaliku loa olemasolu.
Rullsuusarajal on keelatud liikuda autode, mootorrataste, mopeedide või  mistahes mootorsõidukitega.