Piirangud suusaraja kasutamise osas 22.-23.01:

Seoses Suusahullude öömaratoni läbiviimisega on suusarajad suletud järgmiselt:

Laupäeval 22.01,2022 kuni kella 13:00-ni on avatud kõik rajad tavapäraselt. Alates kella 13:00 -st toimub maratoniks klassikajälgede ettevalmistamine ja vahetult värskel jäljel suusatamine on keelatud. Maratoni stardid algavad alates kella 16:00-st ja siis on rada võistlejate päralt ja Tehvandi staadion, laskesuusastaadion, staadioni lasketiir ning suusarajad on suletud.

Pühapäeval 23.01.2022 kella 12:30  kuni 14:30 -ni on suletud Tehvandi laskesuusastaadion, staadioni lasketiir ja 500m võistlus suusarda Otepää valla mängude laskesuusavõistlusteks.

Sellel ajal on võimalik suusatada kergemal vana lasketiiru ringil, mis algab staadioni Munamäepoolsest otsast ja pikematel võistlus- ja matkaradadel.

 

Tehvandi Spordikeskuses on avatud väga heas korras kunstlumest valmistatud kuni 3,3 km pikkused suusarajad suusatamiseks nii klassika- kui vabatehnikas. Rajad algavad  Tehvandi staadionilt. Radade raskusaste on raskemapoolne. Rajad on valgustatud kella 21:00-ni. Palume ohutuse tagamiseks mitte suusatada vastassuunas!

Kergem rada vana lasketiiru poole on samuti kaetud kunstlumega, igapäevaselt hooldatud ja valgustatud kella 21:00-ni.

Avatud on ka looduslikul lumel matkarada, mis algab laskesuusastaadioni Munamäepoolsest otsast. Rada kulgeb vahelduval maastikul ja on kergemapoolse raskusastmega, suundub maratoniraja algustpidi vana lasketiiru tiikideni, sealt ümber hüppemäe puhkemaja juurest ümber Otepää linnamäe tagasi Tehvandi hotelli juurde.

Avatud on Tehvandi hotelli ees Neljakasemäel olev kelgumägi, mis on samuti valgustatud kuni kella  21:00 -ni.

Tehvandi Disc-golf park on suletud seoses selles piirkonnas asuvate suusaradade avamisega ja korvid on teisaldatud.

Ilusaid kohtumisi Tehvandi Spordikeskuses - Eesti Talvekeskuses nr.1!