Jõusaali kasutus – Jätkuvalt eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Korraga ei lubata jõusaali üle 10 inimese + juhendaja. Spordiklubide gruppide poolt registreeritud aegadel erakliendid jõusaali kasutada ei saa.

Suusarada –  pikkusega 5 km Rada algab laskesuusastaadionilt ja kulgeb Tartu maratoni trassil vana lasketiiruni, sealt ümber tiikide tagasi staadionile ja  kaitseseina tagant Kunimäe tõusu kaudu Hobuseraua tõusu otsa ja tagasi üle suure staadioni. Sõita saab nii klassika- kui vabatehnikas.  Murdmaasuusatajatel palume staadionil lasketiiru laskejoone poolset osa mitte läbida.

Kergema reljeefiga vana lasketiiru ring (5 km raja algusosa ) on samuti kaetud tehislumega ja sõidetav klassika- ja vabatehnikas. Raja piukkus 2,5 km.

Loodusliku lumega rajalõigud – Ülejäänud suusarajad ja matkarada on loodusliku lumega ja hooldatud.

Suusaradasid hooldatakse igapäevaselt.

Kõik suusarajad on valgustatud kella 21:00-ni.

Lemmikloomadega suusarajal liikumine on keelatud ja ohtlik nii loomale kui teistele harrastajatele.

Disc-golf park – Seoses suusaraja pikenemisega on avatud rajad 1 – 8 . Korvid 9 – 18 on eemaldatud. Palume suusarajal mitte kõndida.

 

Piirangud suusaraja kasutamisel pühapäeval 31.01.2021

Seoses laskesuusatamise õhkrelva noortesarja võistlustega on pühapäeval 31.01 tehislumest suusarajad kuni 1 km ring ja laskesuusastaadion võistlusteks suletud kella  9:00 – 15:00.

Võimalik on suusatada kergema reljeefiga vana lasketiiru 2,5 km ringil, mis algab laskesuusastaadioni otsast.  


Rajatistel järgime kõiki Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piiranguid viiruse leviku tõkestamise kohta!

 

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!