Jõusaali kasutus – Jätkuvalt eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Korraga ei lubata jõusaali üle 10 inimese + juhendaja ( kehtib ka spordiklubide broneeringutele ). Spordiklubide gruppide poolt registreeritud aegadel erakliendid jõusaali kasutada ei saa.

Tehislumest suusarada –  pikkusega 5 km rada algab laskesuusastaadionilt ja kulgeb Tartu maratoni trassil vana lasketiiruni, sealt ümber tiikide tagasi staadionile ja  kaitseseina tagant Kunimäe tõusu kaudu Hobuseraua tõusu otsa ja tagasi üle suure staadioni. Sõita saab nii klassika- kui vabatehnikas.  Murdmaasuusatajatel palume staadionil lasketiiru laskejoone poolset osa mitte läbida.

Kergema reljeefiga vana lasketiiru ring (5 km raja algusosa ) on samuti kaetud tehislumega ja sõidetav klassika- ja vabatehnikas. Raja pikkus 2,5 km. Rada algab laskesuusastaadioni Munamäe poolsest otsast ja kulgeb Munamäe suunas.

Suusaradasid hooldatakse igapäevaselt.

Tehislumest suusarajad on valgustatud kella 21:00-ni.

 Loodusliku lumega rajalõigud ja matkarada – lumekiht on seoses sulailmadega õhukeseks sulanud ja hooldada ei ole enam võimalik, kuna kohati on mullaseid kohti. Rajavalgustus nendel lõikudel enam ei tööta.

 Lemmikloomadega suusarajal liikumine on keelatud ja ohtlik nii loomale kui teistele harrastajatele.

Disc-golf park – Seoses suusaradade pikendamisega ja võistluste läbiviimiseks vajalike radade kattumisega disc-golfi radadega on alates 01.02.2021 Tehvandi Disc-golfpargi kõik rajad suletud. Pargi kasvõi osalisest avamisest teavitame esimesel võimalusel meie kodulehe kaudu.

 

Rajatistel järgime kõiki Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piiranguid viiruse leviku tõkestamise kohta!

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!