Seoses jalgratturite treeninguga Tehvandi staadionil ja suusarollerirajal on 24.04 – 25.04 järgmised piirangud:

24.04 kell 11:00 – 19:00 on suletud Tehvandi staadion, suusarolleriraja staadioni osa, Biathloni staadion ja lasketiir.

25.04 kell 11:00 – 18:00 on suletud suusarolleriraja Tordikarbi 5 km ring ja Ansomäe lasketiir.

 Vabariigi Valitsuse korraldusega on kuni 03.05 siseruumides sporditegemine lubatud ainult profisportlastele, kes on nimeliselt kajastatud spordialaliidu kodulehel .

Jõusaal on tavakasutajatele suletud – Profisportlased ainult nimelise eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Korraga lubatakse jõusaali kuni 5 inimest.

Vabariigi Valitsuse korraldusega on alates 26.04  lubatud välitingimustes spordi tegemine kuni 10 liikmeliste gruppidega ja erinevad grupid kokku puutuda ei tohi.

 Kuni selle ajani kehtib 11.03.2020 kehtestatud piirang ja järgida tuleb 2 + 2 reeglit.                  Palume tungivalt sellest reeglist kinni pidada.

Suvised rajatised – Kuna radade piirkonnas on algamas metsatööd, siis palume olla ettevaatlikud ja ohutuse huvides tööde piirkonda mitte siseneda. Radade tähistused paigaldatakse peale raietööde lõppu.

Disc-golf park –Tehvandi Disc-golfpark korvid on paigaldatud ja mängida võimalik. Seoses rajal osaliselt toimuvate metsatöödega palume olla ettevaatlikud ja tähelepanelikud. Tööde ajal võivad osad rajad olla ajutiselt suletud. Radade tähistus paigaldatakse pärast raietööde lõppu.

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!