Jõusaali kasutus – Jätkuvalt eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Korraga ei lubata jõusaali üle 10 inimese + juhendaja. Spordiklubide gruppide poolt registreeritud aegadel erakliendid jõusaali kasutada ei saa.

Suusarada –  pikkusega 2,5 km on nüüd ringina sõidetav ( kahesuunalisi lõike enam ei ole ). Rada algab laskesuusastaadionilt ja kulgeb lasketiiru kaitseseina tagant Kunimäe tõusu kaudu Hobuseraua tõusu otsa ja tagasi üle suure staadioni. Teise variandina saab sõita sprindiraja tõusuga (ringi pikkus jääb samaks aga on järsema tõusunurgaga ). Rada on vahelduva reljeefiga ja sobilik harrastussportlase tasemega suusatajatele. Sõita saab nii klassika- kui vabatehnikas.  Murdmaasuusatajatel palume staadionil lasketiiru laskejoone poolset osa mitte läbida.

Kergema reljeefiga vana lasketiiru ring (Tartu maratoni raja algusosa ) on samuti kaetud tehislumega ja sõidetav klassika- ja vabatehnikas. Raja piukkus 2,5 km.

Loodusliku lumega rajalõigud – Ülejäänud suusarajad ja matkarada on loodusliku lumega ja hooldatud, kuid kohati võib esineda heinaseid kohti.

Suusaradasid hooldatakse igapäevaselt.

Kõik suusarajad on valgustatud kella 21:00-ni.

Lemmikloomadega suusarajal liikumine on keelatud ja ohtlik nii loomale kui teistele harrastajatele.

Disc-golf park – Seoses suusaraja pikenemisega on avatud rajad 1 – 8 . Korvid 9 – 18 on eemaldatud. Palume suusarajal mitte kõndida.

 

Piirangud suusaraja kasutamisel laupäeval 23.01.2021

Seoses Suusahullude öömaratoniga on laupäeval 23.01 tehislumest suusarajad tavakasutajatele suletud kella  14:00 – 21:00. Samuti on suletud staadioni lasketiir kella 14:00 – 21:00.

Võimalik on suusatada loodusliku lumega Tartu maratoni rajal, mis algab laskesuusastaadioni otsast.  

 

Rajatistel järgime kõiki Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piiranguid viiruse leviku tõkestamise kohta!

 Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!