Seoses rullsuusatamise Maailmakarikavõistluste etapi korraldamisega 19.08 – 21.08.2021  suusarollerirajal on rollerirada suletud  järgnevalt:

Neljapäeval, 19.august 2021 kell 14:30- 18:00 -  

Võistluste treeninguteks on suletud Laskesuusastaadion ja suusarolleriraja staadioniosa kuni Tehvandi hotelli taguse tagasipöördekohani.

Suusarolleriraja 5km ringi osa on kõigile avatud. Avatud on ka Ansomäe laskesuusatiir.

Reedel, 20.august 2021 kell 8:00 – 15:00 -

Võistlusteks on suletud Laskesuusastaadion ja suusarolleriraja staadioniosa kuni Tehvandi hotelli taguse tagasipöördekohani.

Suusarolleriraja 5km ringi osa on kõigile avatud. Avatud on ka Ansomäe laskesuusatiir.

Laupäeval, 21.august 2021 kell 14:30 – 18:00 –

Võistluste treeninguteks on suletud Laskesuusastaadion ja suusarollerirada täies ulatuses.

Ansomäe vana lasketiir on sellel ajal suletud.

Pühapäev, 21.august 2021 kell 8:00 – 13:00 –

Võistlusteks on suletud Laskesuusastaadion ja suusarollerirada.

Ansomäe vana lasketiir on sellel ajal suletud.

 Palume jälgida korraldajate korraldusi.

Jõusaal– on avatud kõigile eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Eelisjärjekorras saavad jõusaali kasutada Tehvandi hotelli kliendid.

Korraga lubatakse jõusaali kuni 20 inimest. Palume kasutada desinfitseerimisvahendeid soovitavalt enne ja pärast harjutuste sooritamist. Seadmed palume vabastada raskustest peale treeningut, sest järgmised ei pruugi jõuda neid eemaldada.

Suusarollerirada – Pikkusega 6,7 km on kasutada võistlustest vabal ajal ja hooldatakse igapäevaselt.

Maastikurattarada – Pikkusega 1,7 km algab Tehvandi tõusu otsast. Parkida on võimalik vaatetorni parklas. Asfaltkattega suusarollerirajale sõitmine on rangelt keelatud.

Tehvandi staadion – Avatud jalgpalliväljak, korvpalliväljak, lasketiir, MOBO orienteerumisrada ja kergejõustikustaadion.

Disc-golf park –Tehvandi Disc-golfpark korvid on paigaldatud ja mängida võimalik . Seoses rajal peatatud ja pooleliolevate metsatöödega palume olla ettevaatlikud ja tähelepanelikud. Tööde ajal võivad osad rajad olla ajutiselt suletud. Radade tähistus paigaldatakse pärast raietööde lõppu.

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!