Seoses jalgratturute Balti Cup 2021 võistlustega suusarollerirajal on rollerirada suletud laupäeval, 12.juuni 2021 kell 13:00- 18:00. Ajutiselt on häiritud liiklus ka Tehvandi sissesõiduteel. Palume jälgida korraldajate märguandeid.

12.juuni 2021 kell 13:00- 18:00 on suletud ka staadioni lasketiir. Vajadusel võimalik kasutada vana lasketiiru ilma suusarolleri rajata.

 

Jõusaal – on avatud kõigile eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Eelisjärjekorras saavad jõusaali kasutada Tehvandi hotelli kliendid.

Korraga lubatakse jõusaali kuni 20 inimest. Palume kasutada desinfitseerimisvahendeid soovitavalt enne ja pärast harjutuste sooritamist. Seadmed palume vabastada raskustest peale treeningut, sest järgmised ei pruugi jõuda neid eemaldada.

Suusarollerirada – pikkusega 6,7 km on avatud ja hooldatakse igapäevaselt.

Maastikurattarada – pikkusega 1,7 km algab Tehvandi tõusu otsast. Parkida on võimalik vaatetorni parklas.

Tehvandi staadion – avatud jalgpalliväljak, korvpalliväljak, lasketiir, MOBO orienteerumisrada ja kergejõustikustaadion.

Disc-golf park –Tehvandi Disc-golfpark korvid on paigaldatud ja mängida võimalik. Seoses rajal peatatud ja pooleliolevate metsatöödega palume olla ettevaatlikud ja tähelepanelikud. Tööde ajal võivad osad rajad olla ajutiselt suletud. Radade tähistus paigaldatakse pärast raietööde lõppu.


Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!