Jõusaali kasutus – Jätkuvalt eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Korraga ei lubata jõusaali üle 10 inimese + juhendaja. Spordiklubide gruppide poolt registreeritud aegadel erakliendid jõusaali kasutada ei saa.

Tehislumest suusarada –  pikkusega 5 km. Rada algab laskesuusastaadionilt ja kulgeb Tartu maratoni trassil vana lasketiiruni, sealt ümber tiikide tagasi staadionile ja  kaitseseina tagant Kunimäe tõusu kaudu Hobuseraua tõusu otsa ja tagasi üle suure staadioni. Sõita saab nii klassika- kui vabatehnikas.  Murdmaasuusatajatel palume staadionil lasketiiru laskejoone poolset osa mitte läbida.

Kergema reljeefiga vana lasketiiru ring (5 km raja algusosa ) on samuti kaetud tehislumega ja sõidetav klassika- ja vabatehnikas. Raja piukkus 2,5 km. Rada algab laskesuusastaadioni Munamäe poolsest otsast ja kulgeb Munamäe suunas.

Loodusliku lumega rajalõigud – Ülejäänud suusarajad ja matkarada on loodusliku lumega ja hooldatud.

Suusaradasid hooldatakse igapäevaselt.

Kõik suusarajad on valgustatud kella 21:00-ni.

Lemmikloomadega suusarajal liikumine on keelatud ja ohtlik nii loomale kui teistele harrastajatele.

Disc-golf park – Seoses suusaradade pikendamisega ja võistluste läbiviimiseks vajalike radade kattumisega disc-golfi radadega on alates 01.02.2021 Tehvandi Disc-golfpark kõik rajad suletud. Pargi kasvõi osalisest avamisest teavitame esimesel võimalusel meie kodulehe kaudu.

 

Piirangud suusaraja kasutamisel 06.02 -  07.02.2021

Seoses laskesuusatamise Baltic Biathlon Cup II + Värska Originaal IV noortesarja võistlustega on suusaradade ja staadioni lasketiirus järgnevad piirangud:

Laupäev, 06.02.2021 on võistlusrajad ja staadioni lasketiir suletud kell 8:00-15:00. Võimalik on suusatada kergema reljeefiga vana lasketiiru 2,5 km ringil, matka-ja maratonirajal, mis algavad laskesuusastaadioni otsast.  

Pühapäeval 07.02. 2021 on võistlusrajad ja staadioni lasketiir suletud kell 8:00-15:00. Võimalik on suusatada kergema reljeefiga vana lasketiiru 2,5 km ringil, matka-ja maratonirajal, mis algavad laskesuusastaadioni otsast.  

 

Rajatistel järgime kõiki Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piiranguid viiruse leviku tõkestamise kohta!

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!