Suusarajad – Avatud on kuni 3,33 km pikkused kunstlumest võistlusrajad.  Võistlusrajad on väga hea kvaliteediga, sõitmiseks klassika- ja vabatehnikas. Looduslikul lumel on avatud vana lasketiiru poole ja tagasi kulgev 2,5 km pikkune suusarada. Sellel rajal on lumekiht õhem ja kunstlund kohati ning võib esineda mustemaid kohti. Avatud on ka Tehvandi matkarada, mis läbib Savimäe ja Otepää linnamäe ümbrust. Matkarada on looduslikul lumel ja ei ole valgustatud.

Võistlusrajad kuni 2,5 km ringini ja vana lasketiiru poolne ring on valgustatud:

  • esmaspäevast – neljapäevani kella 20:00-ni;
  • reede ja laupäev kella 21:00-ni;
  • pühapäeval valgustus ei tööta.

NB! 28.12–31.12 toimuvad Tehvandi võistlusradadel Eesti meistrivõistlused laske- ja murdmaasuusatamises ning radade kasutamine on piiratud vastavalt võistluste korraldajate (ELSF ja ESL ) otsustele.

Alates 02.01.2023 alustame jaanuari alguses toimuva kahevõistluse MK-etapi korraldamise ettevalmistustega ja radade kasutamisel esineb samuti piiranguid ja sulgemisi.

 

Disc-golf park –Tehvandi Disc golf park talvine rada on avatud. Raja kaarti leiad siit.

Rada algab Tehvandi hotelli juurest ja kulgeb Otepää linnamäe poolses osas ning lõpeb samuti Tehvandi hotelli juures. Talvises pargis on 9 rada. Suvise raja korvid on teisaldatud.


Jõusaal – on avatud kõigile eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Eelisjärjekorras saavad jõusaali kasutada Tehvandi hotelli kliendid. Korraga lubatakse jõusaali kuni 20 inimest. Seadmed palume vabastada raskustest peale treeningut, sest järgmised ei pruugi jõuda neid eemaldada.

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!