Suusarajad – Suusaradade põhjad on kinni sõidetud vana lasketiiru poole – Tartu maratoni algusosa – mis on ka esmaspäevast – neljapäevani valgustatud kella 20:00-ni, reede ja laupäev põleb valgustus kella 21:00-ni.

Võistlusradade põhjad on samuti kinni sõidetud ja seal toimub lumetootmine. Lumetootmise piirkondades ei ole treenimine ja liikumine soovitatav, kahurite omavoliline reguleerimine on rangelt keelatud.

Laskesuusatamise staadionil toimub samuti lumetootmine ja lasketreeningute läbiviimine sõltub lumekahurite asukohtadest.

Disc-golf park – Seoses lubatavate miinuskraadidega ja eeldatava lumetootmise käivitamisega on Tehvandi Disc golf park suletud ja korvid teisaldatud. Talvise uue raja avamisega palume veel veidi kannatust, hetkel on radade kaardid kujundamisel ja talveradade avamisest teavitame esimesel võimalusel sotisaalmeedia ja meie kodulehe kaudu.

Staadion, suusarollerirada, jooksurajad – Suvised tegevused on lõpetatud ja inventar talvekorterisse kolitud, rajatähistused eemaldatud.

Jõusaal – on avatud kõigile eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Eelisjärjekorras saavad jõusaali kasutada Tehvandi hotelli kliendid. Korraga lubatakse jõusaali kuni 20 inimest. Seadmed palume vabastada raskustest peale treeningut, sest järgmised ei pruugi jõuda neid eemaldada.

Maastikurattarada – Pikkusega 1,7 km algab Tehvandi tõusu otsast. Parkida on võimalik vaatetorni parklas. Asfaltkattega suusarollerirajale sõitmine on rangelt keelatud.

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!