Suusarajad – Avatud on kuni 3,3 km kunstlumepõhjaga võistlusrajad. Võistlusrajad on, arvestades ilmaolusid, heas korras sõitmiseks vaba- ja klassikatehnikas.

Osaliselt looduslikul lumel vana lasketiiru poole ja tagasi kulgev 2,5 km pikkune suusarada on samuti sõidetav  vaba- ja klassikatehnikas.

Matkarajal toimus viimane hooldus, kuna mitmes kohas on lumekiht õhukeseks sulanud ja maapind väljas mistõttu hooldamine enam ei aita sõiduolusid parendada.

Vana lasketiiru poolne ring ja võistlusrajad on valgustatud:

·       esmaspäevast – neljapäevani kella 20:00-ni,

·       reede ja laupäev kella 21:00-ni.

·       pühapäeval valgustus ei tööta.

Suusaradasid hooldatakse igapäevaselt vastavalt ilmaoludele ja võimalikkusele.

Tehvandi lasketiir – Staadioni lasketiir ja Ansomäe lasketiir on avatud.

Disc-golf park –Tehvandi Disc golf park talvine rada on avatud.

Rada algab Tehvandi hotelli juurest ja kulgeb Otepää linnamäe poolses osas ning lõpeb samuti Tehvandi hotelli juures. Talvises pargis on 9 rada. Suvise raja korvid on teisaldatud ja rada suletud.

Jõusaal – on avatud kõigile eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Eelisjärjekorras saavad jõusaali kasutada Tehvandi hotelli kliendid. Korraga lubatakse jõusaali kuni 20 inimest. Seadmed palume vabastada raskustest peale treeningut, sest järgmised ei pruugi jõuda neid eemaldada.

Maastikurattarada – Pikkusega 1,7 km algab Tehvandi tõusu otsast. Parkida on võimalik vaatetorni parklas. Asfaltkattega suusarollerirajale sõitmine on rangelt keelatud. Rada on kaetud loodusliku lumega.

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!