Suusarajad – Avatud on äsjavalminud 2,5 km kunstlumest võistlusrada.  Suusarada on väga hea kvaliteediga sõitmiseks klassika- ja vabatehnikas. Rada algab Laskesuusastaadionilt ja suundub kaitseseina tagant Kunimäe ja Hobuseraua poole. Looduslikul lumel on avatud vana lasketiiru poole ja tagasi suunduv 2,5 km pikkune suusarada. Sellel rajal on lumekiht õhem. Avatud on ka Tehvandi matkarada, mis läbib Savimäe ja Otepää linnamäe ümbrust.

Võistlusrada ja vana lasketiiru poolne ring on valgustatud:

  • esmaspäevast – neljapäevani kella 20:00-ni;
  • reede ja laupäev kella 21:00-ni;
  • pühapäeval valgustus ei tööta.

Disc-golf park –Tehvandi Disc golf park suvine osa on suletud ja korvid teisaldatud. Talvise raja avamisega palume veel veidi kannatust, hetkel on radade kaartid paigaldamisel ja talveradade avamisest teavitame esimesel võimalusel sotsiaalmeedia- ja meie kodulehe kaudu. 

Jõusaal – on avatud kõigile eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Eelisjärjekorras saavad jõusaali kasutada Tehvandi hotelli kliendid. Korraga lubatakse jõusaali kuni 20 inimest. Seadmed palume vabastada raskustest peale treeningut, sest järgmised ei pruugi jõuda neid eemaldada.

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!