Suusarajad – Vaatamata sulailmadele suusatada veel saab. Osad rajalõigud on küll juba sulanud ja osad jäised – ettevaatust. Tuginedes hetke oludele ja järgnevate päevade ilmaprognoosidele, rada igapäevaselt enam ei hooldata. Hooldus toimub vastavalt ilmaoludele ja võimalikkusele.

Seoses suveajale üleminekuga on rajavalgustus aprilli algusest välja lülitatud.

Tehvandi lasketiir – Staadioni lasketiir ja Ansomäe lasketiir on avatud .

Disc-golf park –Tehvandi Disc golf park talvine rada on avatud. Rada algab Tehvandi hotelli juurest ja kulgeb Otepää linnamäe poolses osas ning lõpeb samuti Tehvandi hotelli juures. Talvises pargis on 9 rada. Suvise raja korvid on teisaldatud ja rada suletud. Suvise osa korvid paigaldatakse uuesti suusaradade sulgemise järgselt.

Jõusaal – on avatud kõigile eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Eelisjärjekorras saavad jõusaali kasutada Tehvandi hotelli kliendid. Korraga lubatakse jõusaali kuni 20 inimest. Seadmed palume vabastada raskustest peale treeningut, sest järgmised ei pruugi jõuda neid eemaldada.

Maastikurattarada – Pikkusega 1,7 km algab Tehvandi tõusu otsast. Parkida on võimalik vaatetorni parklas. Asfaltkattega suusarollerirajale sõitmine on rangelt keelatud. Rada on kaetud loodusliku lumega.

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!