Tehvandi Spordikeskuses on avatud 4,5 km kunstlumest valmistatud suusarada suusatamiseks nii klassika- kui vabatehnikas. 

4,5 km treeningrada täies pikkuses on raske reljeefiga ja ohtlikute laskumistega ning ei sobi algajatele! Rada on heas korras ja igapäevaselt rajamasinaga hooldatud. Kunstlumest rada, staadion ja lasketiiru staadion on valgustatud igal õhtul kuni kell 21.00.  

P.S. Rajale saab lisada ka 600 m lõigu MK 2017 Otepää võistluse sprindirajal Kunimäe lõunanõlval (staadionilt tõusu lõpus otse edasi minnes) kuid rajal on väga ohtlik ja kiire laskumine ohtliku vasak- ja paremkurviga ning väga järsk raske tõus ja palume kindlasti harrastajatel seda lõiku vältida enda ohutuse huvides ja see rajalõik ei ole valgustatud!

Kelgutamiseks omade kelkudega omal vastutusel on avatud kelgumägi Neljakasemäel kuid seal on looduslikku lund veel vähe. Kelgumägi on valgustatud igal õhtul kuni kell 21.00.  

Looduslikul lumel on rajapõhjad alla sõidetud ka Tehvandi –Munamäe kergliiklusteel, Tehvandi matkarajal ja Tartu Maratoni raja algusosal kuid lund on seal suusatamiseks veel vähe. 

Laupäeval, 21.01 kell 13.00 – 15.00 ja pühapäeval, 22.01 kell 12.00 – 14.00 on tavakasutuseks suletud kunstlumerada, staadion, lasketiir ja lasketiiru staadion seoses FIS Kontinentaalkarikasarja kaevõistluse toimumisega.

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast kuid palume piirangutest oma ja võistlejate ohutuse huvides kinni pidada!

 Palun jälgige jooksvat infot rajaolude muutuste kohta kodulehelt www.tehvandi.ee uudiste alt!

Ilusaid suusaelamusi Tehvandi Spordikeskuses - Eesti Talvekeskuses nr.1!