Tehvandi Spordikeskuses on avatud 4,5 km kunstlumest valmistatud suusarada suusatamiseks nii klassika- kui vabatehnikas.

Rada algab Tehvandi staadionilt ja kulgeb lasketiiru staadionilt ümber trahviringi tõusuga kaitseseina tagant Kunimäe tippu, vasak- ja parempöördega ohtlikuma laskumise ja tõusuga Tordikarbini , lauge ja järsema tõusuga Hobuseraua tippu,   kaar laskumise ja tõusuga ümber lumehunniku, ohtlikute Püksisääre laskumistega raja madalaimasse kohta ja raske tõusuga silla alt uuesti Hobuseraua tippu, laskumise ja lausikuga Tehvandi peahoone taha, tõusuga ja parempöördega uuesti Kunimäele ja üle suusasilla laskumisega staadionile raja algusesse tagasi.

4,5 km treeningrada täies pikkuses on raske reljeefiga ja ohtlikute laskumistega ning ei sobi algajatele !

Rada on heas korras ja igapäevaselt rajamasinaga hooldatud.

Kunstlumest rada, staadion ja lasketiiru staadion on valgustatud igal õhtul kuni kell 21.00.

P.S. Rajale saab lisada ka 600 m lõigu MK 2017 Otepää võistluse sprindirajal Kunimäe lõunanõlval (staadionilt tõusu lõpus otse edasi minnes) kuid rajal on väga ohtlik ja kiire laskumine ohtliku vasak- ja paremkurviga ning väga järsk raske tõus ja palume kindlasti harrastajatel seda lõiku vältida enda ohutuse huvides ja see rajalõik ei ole valgustatud!

 Laupäeval, 14.01 kell 15.00 – 22.00 on tavakasutuseks suletud 3 km kunstlumerada, staadion ja lasketiiru staadion seoses Suusahullude maratoni toimumisega murdmaasuusatamises klassikalises tehnikas. Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast kuid palume piirangutest oma ja võistlejate ohutuse ning klassikatehnika suusajälje säilimise huvides kinni pidada!

 Kelgutamiseks omade kelkudega omal vastutusel on avatud kelgumägi Neljakasemäel kuid seal on looduslikku lund veel vähe. Kelgumägi on valgustatud igal õhtul kuni kell 21.00.

 Palun jälgige jooksvat infot rajaolude muutuste kohta kodulehelt www.tehvandi.ee uudiste alt !

 Ilusaid suusaelamusi Tehvandi Spordikeskuses - Eesti Talvekeskuses nr.1 !