Tehvandi Spordikeskuses on avatud 4,5 km kunstlumest valmistatud suusarada suusatamiseks nii klassika- kui vabatehnikas.

4,5 km treeningrada täies pikkuses on raske reljeefiga ja ohtlikute laskumistega ning ei sobi algajatele!

Rada on kohati jäine kuid igapäevaselt rajamasinaga hooldatud.

Kunstlumest rada, staadion ja lasketiiru staadion on valgustatud igal õhtul kuni kell 21.00.  P.S. Rajale saab lisada ka 600m lõigu MK 2017 Otepää võistluse sprindirajal Kunimäe lõunanõlval (staadionilt tõusu lõpus otse edasi minnes) kuid rajal on väga ohtlik ja kiire laskumine ohtliku vasak- ja paremkurviga ning väga järsk raske tõus ja palume kindlasti harrastajatel seda lõiku vältida enda ohutuse huvides ja see rajalõik ei ole valgustatud!

 Neljakasemäe kelgumäel, Tehvandi –Munamäe kergliiklusteel, Tehvandi matkarajal ja Tartu Maratoni raja algusosal on looduslik lumi sulanud ja neid kasutada  ei saa.

Palun jälgige jooksvat infot rajaolude muutuste kohta kodulehelt www.tehvandi.ee uudiste alt!

 Seoses Kaitseliidu Meistrivõistluste korraldusega murdmaasuusatamises kehtivad Tehvandi Spordikeskuse rajatiste kasutamisel alljärgnevad piirangud:

  1. P. 5.02 kell 9.00 – 17.00 on tavakasutuseks suletud Tehvandi kunstlumerada, staadion, lasketiiru staadion ja lasketiir.
  2. P. 5.02 kell 9.00 – 17.00 on kõik Tehvandi territooriumi parklad ainult võistlustel osalejate ja pealtvaatajate autode parkimiseks.

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast kuid palume piirangutest oma ja võistlejate ohutuse huvides kinni pidada!

 Ilusaid suusaelamusi Tehvandi Spordikeskuses - Eesti Talvekeskuses nr.1!