Tehvandi Spordikeskus oma kolme keskusega Otepääl, Käärikul ja Tartumaa Tervisespordikeskuses kutsub osalema  üle-eestilises projektis „Terve Eesti eest – Kingime Eestile sada päeva liikumist!“. Tegemist on  Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile koos klastriga SportEST Eesti Vabariigi 100. sünnipäevakskorraldatava üle-eestilise projektiga, mille raames kutsutakse igaüht üles liikuma Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva-aastal vähemalt sada korda!

Sada liikumiskorda aastas tähendab keskmiselt vähemalt kaks korda nädalas ja vähemalt 30 minutit järjest. Mida rohkem, seda uhkem. Pole vahet, kas teha näiteks kepikõndi, joosta, sõita ratta, rula või rulluiskudega, mängida diskgolfi või mängida palli – kõik läheb liikumisena arvesse.

Liikumiskordade kokkulugemiseks on EOK koos  partnerite Ühendusega Sport Kõigile, SportEST klastriga, Coop Eestiga ja Sport ID-ga välja töötanud EV100 liikumisäppi nimega FIT100. Seal saab üles märkida oma liikumiskorrad, võrrelda oma liikumist äppiga liitunud sõprade ja pereliikmetega ning üksteist vastastikku innustada. Samuti pakub äpp treeningvideosid, millest malli võtta ja uut indu saada.

FIT100 äppi (SportID International) saad alla laadida Apple Store'ist ja Google Play Store'ist.

Liigume Tehvandi spordikeskustes!